29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar Belediyesi iki kırsal mahallenin yolunu birleştirdi

Bağlar - 23 Mayıs 2021 12:20 A A

Bağlar Belediyesi, Karacadağ bölgesinde bulunan ve yıllardır ulaşım sorunu yaşayan iki mahalle arasında 4 kilometre 600 metrelik bağlantı yolu yaparak mahalle sakinlerinin rahatlıkla her iki tarafa da gidip gelmesi imkanı oluşturdu. Mahalle sakinleri, uzun yıllardır özlemini çektikleri hizmetle yaşamlarının kolaylaştığını dile getirerek Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür etti.

İKİ MAHALLE ARASINDAKİ ULAŞIM SORUNUNA ÇÖZÜM

Bağlar Belediyesi, kırsal yerleşim yerlerinde sürdürdüğü yol yapım ve yenileme çalışmalarında bu kez iki mahallenin yolunu birleştirdi. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin çalışmasıyla Pınaroğlu ve Yukarı Mollaali Mahalleleri arasındaki bölgede 4 kilometre 600 metreden oluşan yeni yol kazandırıldı. İki mahalle arasında yaşanan ulaşımı rahatlatan yolun ilk kez bu dönemde yapılarak tamamlanması bölgede yaşayan vatandaşları sevindirdi.

MUHTAR CEMİL ATİK’TEN BEYOĞLU’NA TEŞEKKÜR

 Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun verdiği sözü kısa zamanda yerine getirdiğini belirten  Pınaroğlu Mahalle Muhtarı Cemil Atik,”İlk kez bu kadar güzel bir hizmete sahip olduk. Yıllardır iki mahallemiz arasında ulaşım sorunu vardı. Başkanımıza durumu aktardık ve kendisinin verdiği talimatla güzel bir çalışma yapılarak sorun çözüldü. Her iki mahallenin sakinleri de durumdan çok memnun. Artık rahatlıkla gidip geleceğiz. Allah başkanımızdan razı olsun. Biz kendisini ziyaret ederek ayrıca teşekkür edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 384 kez okundu.
Bağlar - 12:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.