Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da Kırsal Mahalle İlk Kez Asfaltlanmış Yolla Tanıştı

Bağlar - 7 Ekim 2021 17:32 A A

Geçen hafta şehir merkezinden 30 kilometre uzaklıktaki kırsal Batı Karakoç Mahallesi’nde ziyarette bulunduğu vatandaşların ilettiği ulaşımla ilgili taleplerini bir hafta içerisinde yerine getirme sözü veren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla 1500 nüfuslu mahallenin iç yolları ilk kez asfaltlandı.

Karacadağ bazalt taşından ürettiği sıcak asfalt ile mahallenin iç bölümlerdeki yollarını  asfaltlayan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, kısa zamanda modern ve konforlu bir ulaşım ağı haline getirerek vatandaşların hizmetine sundu.

Yapılan hizmetin son iki buçuk yılda ilçenin her bölgesinde uyguladıkları çözüm odaklı  pratik belediyeciliğin ürünü olduğunu belirten Başkan Beyoğlu,”Bizi milletimize karşı mahçup etmeyen rabbime hamd olsun. Hizmetin en güzeline layık olan aziz hemşehrilerimize vermiş olduğumuz bir sözü daha yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

Mahalle sakinleri uzun yılların ihmali olan sorunları bir haftada çözüme kavuşturan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür etti.

Bu haber 317 kez okundu.
Bağlar - 17:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.