Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Akmeşe’den Çüngüş’e hizmet atağı

Çüngüş - 29 Eylül 2021 21:06 A A

Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, belediye tarafından başlatılan Bisiklet ve yürüyüş yolu ile Camiisuk Mahallesindeki park yapım çalışmalarını yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Akmeşe, AK Parti Belediyeciliğinin en iyi örneklerini ilçede sergileyeceklerini ifade ederek, bütün hedef ve çabalarının Çüngüş halkına hizmet etmek olduğunu söyledi.

AK Partili Çüngüş Belediyesi, ilçe merkezinde vatandaşların yaşam standardını yükseltmek amacıyla projelerini hayata geçirmeye başladı. Bu çerçevede Bisiklet ve Yürüyüş yolu ile Yapımına devam edilen Camiisuk mahallesindeki parkın istinat duvarları, merdivenleri ve çevre düzenlemesi çalışmaları sürüyor.

Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, Bisiklet ve Yürüyüş Yolu ile Park yapımını yerinde inceledi. Çalışmalar hakkında bilgi alan Akmeşe, emeği geçenlere teşekkür etti.

Seçildikleri ilk günden itibaren Çüngüş’e hayırlı hizmetlerde bulunmayı hedeflediklerinin altını çizen Akmeşe, “Göreve talip olduğumuzda gülmeyen yüzler gülecek tütmeyen bacalar tütecek demiştik. Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışacağımıza söz vermiştik. İnanın gecemiz gündüzümüz Çüngüş. İlçemize daha farklı ne yapabiliriz, modern yerleşim alanlarında, büyükşehirlerde ne gibi yatırımlar varsa, bu güzellikleri hemşehrilerimizle nasıl buluşturabiliriz onun gayreti ve çabası içerisindeyiz” diye konuştu.

Başkan Akmeşe, “Vatandaşlarımızın desteklerine layık olmak için gece gündüz çalışıyor ve projelerimiz bir bir hayata geçiriyoruz” diyerek, şunları söyledi: “Bu proje tamamlandığında geliş gidiş 8 km Yeşil Yürüyüş Yolu ve Bisiklet Yolu alanımız olacak. Şehircilik anlamında mükemmel bir çalışma olacak. İlçemiz büyüyor, gelişiyor ve güzelleşiyor. Bu güzel hizmetleri getirmemizde bizlere destek olan herkese ve yaptığımız projelere her zaman destek veren Çüngüş’lü hemşehrilerime teşekkür ediyorum”

DEPREM KONUTLARINI İNCELEDİ

Öte yandan, Başkan Akmeşe, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Değirmensuyu Mahallesinde inşa edilecek Deprem konutlarını yerinde inceledi. İlçe Kaymakamı Tuncay Kaldırım ile birlikte konutları inceleyen Başkan Akmeşe, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sait BAYRAM’ın Haberi

Bu haber 530 kez okundu.
Çüngüş - 21:06 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.