Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu’ndan sporculara malzeme dağıtımı

Bağlar - 4 Kasım 2020 13:39 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar Belediyespor bünyesinde faaliyet gösteren futbolcular ile karatecilere spor malzemeleri desteğinde bulundu. Sporcularla sohbet ederek başarılar dileyen Başkan Beyoğlu, “Yeteneklerinizin ve potansiyelinizin farkında olun. Azimle çalışırsanız çok şey başarabilirsiniz. Sizlere güveniyoruz” dedi.

Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi, bölgesel amatör futbol liginde mücadele eden Bağlar Belediyespor’un futbol takımı ve milli takımlar seviyesine kadar yükselen karate takımının sporcularına malzeme desteğinde bulundu.

Bağlar Belediyesi kapalı spor salonunda düzenlenen malzeme dağıtım törenine Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Bağlar Belediyespor Kulübü Başkanı Ferit Tutşi, birim müdürleri, sporcular ve antrenörler katıldı.

Hazırlanan malzemeleri kendi elleriyle sporculara takdim eden Başkan Beyoğlu, önemli mesajlar verdi.

“YETENEKLERİNİZİN FARKINDA OLMALISINIZ”

Sporu yakından takip eden biri olduğunu belirten Başkan Beyoğlu, “Sizlerden çok şey bekliyoruz ve güveniyoruz. Sizi buraya taşıyan yeteneklerinizdir, bir defa bunun farkında olmalısınız. Var olan potansiyeli iyi değerlendirmek sizin elinizdedir. Bunun için çok çalışmamız, azimle ve kararlılıkla mücadele etmeniz lazım. Belediyemizin yanı sıra Diyarbakır’ın sizlerin elde edeceği başarılara ihtiyacı olduğunu unutmayın. Her zaman ve her koşulda spora ve sporcuya olan desteğimizi devam ettireceğiz.” diye konuştu.

Törenin sonunda Başkan Beyoğlu ve sporcular hatıra resmi çekti.

Bu haber 367 kez okundu.
Bağlar - 13:39 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.