26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan V. Çiftçi’den Şehit Annelerine Vefa!

Diyarbakır - 10 Mayıs 2020 15:05 A A

Sur Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi, Şehit annelerini ziyaret ederek günlerini kutladı. Ziyaret sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun selamlarını ileten Başkan V. Çiftçi, annelere çeşitli hediyeler taktim etti.

Diyarbakır’ın Merkez Sur İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Abdullah Çiftçi, gerek değişik tarihlerde vatan ve bayrak uğruna girdikleri çatışmalarda, gerekse görevini icra ederken şehitlik mertebesine yükselenlerin emanetleri olan annelerini ziyaret etti.

Anneler Günü dolayısıyla şehit annelerini ziyaret eden Başkan V. Çiftçi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun selamlarını iletti. ‘Anneler Günü’nü tebrik eden Başkan V. Çiftçi, her zaman şehit aileleri ile gazi ve gazi yakınlarının yanında olduklarını kaydetti.

Şehit ailelerini düzenli olarak ziyaret eden ve onları hiç yalnız bırakmayan Kaymakam ve Başkan V. Çiftçi, şehit ailelerinin isteklerini imkanları dahilinde yerine getirmeye özen gösterdiklerini kaydetti.

Başkan V. Çiftçi, ziyaret ettiği şehit annelerinin ‘Anneler Günü’nü tebrik edip, çeşitli hediyeler verdi.

Bu haber 479 kez okundu.
Diyarbakır - 15:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.