28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Beyoğlu, Muradiye Mahallesinde Vatandaşların İlgisiyle Karşılandı

Bağlar - 9 Eylül 2020 13:07 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla başlatılan “Gönül Seferberliği” kapsamında mahalle ve semt buluşmalarına devam ediyor.

Eski Bağlar bölgesinde yer alan Muradiye Mahallesi’ne çıkarma yapan Beyoğlu, vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı. Sosyal mesafe ve maske kuralına uyularak gerçekleşen ziyarette Beyoğlu’nu ağırlayan mahalle sakinleri, sorun ve taleplerini aktararak halkla iç içe olmasından dolayı kendisine teşekkür etti.

Mahalle Muhtarı Dilek Demir, Beyoğlu’nun göreve seçildikten sonra defalarca mahalleyi ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldiğini dile getirdi, asfaltlama başta olmak üzere bir çok alt yapı ve üst yapı sorunlarının bu sayede çözüme kavuştuğunu dile getirdi.

“VATANDAŞLARIMIZIN ELEŞTİRİ VE ÖNERİLERİ BİZİM İÇİN YOL HARİTASI OLUŞTURUYOR”

Vatandaşları büyük bir ilgiyle dinleyerek kendisine aktarılan taleplerin yerine getirilmesi için belediyenin ilgili birimlerine anlık olarak talimatlar veren Beyoğlu, “Her bir vatandaşımızın sorununu kendi sorunumuz olarak kabul ediyoruz. Sayın cumhurbaşkanımızın öngördüğü belediyecilik anlayışında sadece yol ve asfalt gibi rutin hizmetler yok. Bunlar zaten bizim asli görevlerimiz. Yılların ihmali olan bu sorunları çözüyoruz. Bununla beraber gönül ve sosyal belediyecilik yaparak vatandaşımızın kalbine, yüreğine dokunmaya gayret ediyoruz. Bu buluşmalarda vatandaşlarımızın her türlü eleştiri ve önerisini dikkate alarak buna göre strateji geliştiriyoruz” dedi.

Bu haber 656 kez okundu.
Bağlar - 13:07 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.