27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çermik’te Gelincik ve Dravşa yolu parke taşı döşendi

Çermik - 21 Haziran 2020 20:40 A A

Gelincik Dağı ve Dravşa bahçelerine giden yolda Belediye Başkanlığı tarafından başlatılan çalışmalar kapsamında parke taşı döşemesi yapıldı. Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşlara en güzel hizmeti vereceklerini söyledi.

Belediye Başkanlığı tarafından Gelincik Dağı ve Dravşa bahçelerine vatandaşların daha rahat gidebilmesi için genişletme çalışması tamamlanarak kilitli parke taşı döşendi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, vatandaşlara en güzel hizmeti vereceklerini belirterek,“3 bin 500 metrekare parke taşı döşemesi ve bordür çalışması gerçekleştiriyoruz. Bu alanda ara kesimler var, bunların da taş döşemesini yapmayı planlıyoruz. Bu ara yolları da dahil ettiğimizde alan 4 bin metrekareye yükselecek. Bu yol üzerinde bulunan 3 taş duvarın da tadilatını gerçekleştiriyoruz.  Yol için palya açıp genişletme ve taş döşenme çalışmalarının sonuna geldik. Artık vatandaşlarımız, Gelincik Dağı ve dravşadaki bahçelerine daha rahat bir şekilde ulaşacaklar. Biz vatandaşımıza en güzel hizmeti vermek için çalışıyoruz ve çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşımızdan biraz sabretmelerini rica ediyoruz” dedi.

Bu haber 573 kez okundu.
Çermik - 20:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.