16° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çınar Masterler şampiyon oldu

Çınar - 24 Aralık 2018 17:25 A A

Diyarbakır’da sona eren Masterler Birliği Futbol Ligi’nin “En”leri belli oldu. 8 takımın çift devreli lig usulüne göre karşılaştığı ligde Çınar Masterler takımı averajla şampiyon oldu.

Diyarbakır’da sona eren Masterler Birliği Futbol Ligi’nin “En”leri belli oldu. 8 takımın çift devreli lig usülüne göre karşılaştığı ligde Çınar Masterler takımı averajla şampiyon oldu. Diyarbakır Masterler ise averajla ikinci sırada sezonu tamamladı.

Ligin gol kralı Abdullah Akgül olurken,en fazla gol atan ikinci futbolcu ünvanını Süphan Koçer elde etti. En centilmen teknik adam Remzi Kızgın,en centilmen futbolcu ise Ferzan Akgül oldu.

 BAŞKAN AKAR’DAN KATKISI OLANLARA TEŞEKKÜR

Diyarbakır Masterler Birliği Başkanı Veysi Akar,büyük bir heyecan ve çekişmeye sahne olan ligi başarıyla tamamlamanın gururunu yaşadıklarını belirterek bunda emeği geçen herkesi kutladı. Akar, “Yine fark yarattığımızı düşünüyoruz.Çok çekişmeli maçlar oldu,aynı zamanda centilmenlik ve dostluk ön plana çıktı. Bu güzelliklerin yaşanmasında emeği ve katkısı olan herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

(Saffet AZBAY’ın Haberi)

Bu haber 1190 kez okundu.
Çınar - 17:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.