34° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DEVA, sağlık çalışanlarının bayramını kutladı

Diyarbakır - 15 Mart 2021 08:36 A A

DEVA Partisi Diyarbakır Sağlık Politikaları Başkanlığı, 14 Mart Tıp Bayramı münasebetiyle Diyarbakır’daki sağlık oda ve sendika başkanları ile özel hastane ve kamu hastanelere ziyaret edilerek, sağlık çalışanlarının bayramlarını kutladı.

DEVA Partisi Diyarbakır Sağlık Politikaları Başkanı Melis Kandemir, yönetim kurulu ve ilçe yöneticileriyle birlikte SES, Sağlık-Sen ve Tabip Odası başkan ve temsilcilerini ziyaret ederek, bayramlarını kutladı.  

Başkan Kandemir, Sağlıklı toplum olabilme yolunda ve vatandaşların sağlık hizmetlerinden tam manasıyla yararlanabilmeleri adına var gücüyle çalışan, doktorlar başta olmak üzere, tüm sağlık personelin 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Kandemir, Özveriyle çalışan sağlık çalışanlarının çok değerli olduklarını ifade ederek, “Sağlık çalışanlarına bir gün değil her gün bu hassasiyetle davranmamız lazım” diye konuştu.

Bayram münasebetiyle merkez ve kırsalda bulunan devlet hastaneleri ve özel hastaneler ile bir kısım eczaneler ziyaret edilerek pandemide çok büyük emek harcayan sağlık çalışanların ve tabiplerin 14 Mart Tıp bayramını kutlandı.

Bu haber 643 kez okundu.
Diyarbakır - 08:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.