19° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Dicle Üniversitesi Hastanelerinin bulunduğu alan asfaltlandı

Bağlar - 18 Nisan 2021 13:54 A A

Diyarbakır merkez Bağlar İlçe Belediyesi, kendi sorumluluk bölgesinde bulunmamasına rağmen Dicle Üniversitesi Hastaneleri’nin bulunduğu kampüse asfalt serdi.

Uzun yıllardır asfaltlanmadığı için kullanılamaz hale gelen ve özellikle yağışlı günlerde kötü bir görüntü oluşturan Dicle Üniversitesi Hastaneleri’nin bulunduğu alan sıcak asfalt ile güzel bir görüntüye kavuşturuldu.

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, asfaltlama çalışmalarını takip ederek Belediye Başkan Yardımcısı Ferit Tutşi’den bilgi aldı. Beyoğlu, hastane kampüsünde bulunan vatandaşlarla da sohbet ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Dicle Üniversitesi Hastaneleri’nin salgın sürecinde önemli bir sorumluluk üstlendiğini belirten Beyoğlu “Bu kritik süreçte fedakârca çalışan sağlık kahramanlarımızın huzurlu bir ortamda görev yapmaları için hastane bölgemizi kendi üretimimiz olan asfaltla güzelleştirdik. Hamd olsun, bazalt taşından üretmiş olduğumuz uzun ömürlü ve kaliteli asfalt şehrimizin tamamına yetecek kadar var. Bizim için önemli olan insanımızın hak ettiği huzurlu koşullarda yaşamasıdır.” ifadelerini kullandı.

Bu haber 305 kez okundu.
Bağlar - 13:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.