31° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

DİSKİ’den başarılı personele ödül

Bağlar - 7 Ocak 2021 16:31 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü, üstün performans gösteren personellerini ödüllendirdi.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (DİSKİ) Genel Müdürlüğü’nde görev yapan personelin moral ve motivasyonunu artırmak amacıyla, çalışmalarında üstün performans gösteren 12 personel yarım altın ve teşekkür belgesi ile ödüllendirildi. DİSKİ Hizmet Binasında düzenlenen ödül törenine Genel Müdür Fırat Tutşi, Genel Müdür Yardımcıları Selçuk Gördük, Mustafa Gökez, Fatih Yürük, daire başkanları ve personel ile DİSK Genel İş Sendikası Diyarbakır Şube Başkanı Kamuran Taş katıldı.

‘MESAİ ARKADAŞLARIMIZ, KIŞIN SUYUN İÇERİSİNDE YAZIN SICAKTA ÇALIŞIYOR’

Törende konuşan Tutşi, tüm personele verdikleri emeklerden dolayı teşekkür etti. Kurumda her personelin özverili çalıştığını belirten Tutşi, şunları söyledi: “Kurumumuzda arkadaşlarımızın çoğu gayret ve samimiyet ile çalışıyor. Bunların içerisinde birkaç personelimizi örnek olması hasebiyle ödüllendiriyoruz. Mesai arkadaşlarımız, kışın suyun içerisinde yazın sıcakta çalışıyor. Abonede, sayaç okumada, bürodaki arkadaşlarımız da herkes özverili çalışıyor. Ben bu anlamda gerek şahsım adına, gerek ekibim adına teşekkür ediyorum. Hepinizi çok seviyoruz, hepinizle de gurur duyuyoruz. Bu memleketimiz için daha fazla gayret, daha fazla samimiyet, daha fazla iyi niyetle daha fazla hizmet etmeye talibiz. İnsanlarımız, bölgemiz ve şehrimiz için daha fazla çalışmanızı bekliyorum.”

Konuşmanın ardından personele teşekkür belgesi ve ödülleri takdim edildi. Program, toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Bu haber 494 kez okundu.
Bağlar - 16:31 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.