27° Açık
  • EURO
  • DOLAR

Diyarbakır ASKF görev dağılımı yaptı

Diyarbakır - 16 Mayıs 2019 08:58 A A

Diyarbakır Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) 9 Mayıs 2019 Tarihinde yapılan olağan genel kurulu seçimleri sonrası bir araya gelen yeni yönetim kurulu üyeleri, görev dağılımı yaptı.

Görev dağılımının yapıldığı ilk yönetim kurulu toplantısında konuşan Diyarbakır ASKF Başkanı Remzi Dayan yeni ve eski Yönetim Kurulu üyelerimi ile merkez ve ilçelerimizle bir bütün halinde çalışmaya devam edeceklerini, bütün yönetim kurulu arkadaşların her biri birer başkan gibi çalışarak Diyarbakır gençliğine en iyi hizmeti vermenin çabasını göstereceklerini inandıklarını ifade etti. Dayan, “Diyarbakır ASKF’nin yeni dönem Yönetim Kurulu üyeleri ise 3 yıllık dönemin önceki yıllara oranla daha verimli olacağımıza inanıyoruz” dedi.

Diyarbakır ASKF Yönetim Kurulu’nun ilk toplantısında gündem ve tüzük gereği yapılması gereken yönetim kurulu görev dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti:

Diyarbakır ASKF’de Başkanlığa yeniden Remzi Dayan getirilirken, yardımcıları ise Kenan Aksu, Osman Ocaklık oldu. Yönetim Kurulundaki diğer görevler getirilen isimleri ise şöyle:

Genel Sekreter: Veysi Koyun, Yrd: Mehmet Deri.

Mali işleri Sorumlusu: Faruk Beytar, Veysi Koyun

Basın sorumlusu: Şeyhmus Kızılaslan, Ekrem Senvar

Salon sporları Sorumlusu: Şehmus Kızılaslan, Veysi Koyun

Tesisler sorumlusu:  Orhan Çoban, Adnan Zengin,

İlçeler spor sorumlusu: Tayfun Dolan, Ekrem Senvar, Aslan Ümit Bakır

Arge Sorumlusu: Burhanettin Atalay, İskan Yusufoğlu, Aslan Ümit Bakır

Bal ligi ve Komite sorumlusu: Metin Kale, Bahattin Ar, Abdurahman Felek

Bu haber 1310 kez okundu.
Diyarbakır - 08:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.