Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır OSB’de bölgenin ilk sandviç panel tesisi üretime başladı

Diyarbakır - 30 Haziran 2020 08:02 A A

DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Diyarbakır OSB’de bölgenin ilk sandviç panel tesisi olan Atlas Panel Çatı ve Cephe Sistemleri firmasını ziyaret etti.

DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, DTSO Meclisi Üyesi olan Abidin Kakdaş’ın Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi 3’üncü Etaptaki Atlas Panel firmasına hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Tesis ile ilgili bilgi veren Kakdaş, “Bölgenin ilk sandviç panel tesisi olan Atlas Panel, 16 bin 500 metrekarelik alanda faaliyetini sürdürmektedir. 2019 yılında üretime başladık, şimdilik iç piyasaya satış yapıyoruz. İhracat için ise çalışmalarımız devam ediyor. Ham madde ve diğer kimyasal ürünlerinin dışarıdan getirildiği tesiste son teknolojik makinelerle kaliteli üretim yapmaktayız” dedi.

Diğer illerdeki firmaların satış fiyatlarına göre çok daha hesaplı ve kaliteli üretim yapan Atlas Panel Çatı ve Cephe Sistemleri Firmasına, Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası olarak başarılar diliyoruz.

DTSO Heyeti daha sonra Diyarbakır Organize Sanayi Bölgesi 1’Etapta yem üreten Yerginler Yem Fabrikasını ziyaret ederek, fabrika yetkilisi Suat Yergin ve Fuat Yergin’den işletmeyle ilgili bilgi aldılar.

Bu haber 1252 kez okundu.
Diyarbakır - 08:02 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.