28° Parçalı az bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’da “öldürülen çocuk” olayında tutuklananların sayısı 3’e çıktı

Çınar - 15 Mart 2020 15:47 A A

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde, metruk bir evde yüzü parçalanmış halde bulunan 8 yaşındaki çocuğun ölümü ile ilgili, çocuğun dayısı V.T. tutuklanarak Cezaevine gönderildi.

Çınar’a bağlı Başalan (Sergelya) Mahallesinde metruk bir evde yüzü parçalanmış halde bulunan 8 yaşındaki çocuğun ölümü ile ilgili tutuklanan 2 kişinin ardından bugün Savcılık tarafından Nöbetçi Hâkimliğe “tutuklama talebi” ile sevk edilen öldürülen çocuğun dayısı V.T. de tutuklanarak cezaevine konuldu.

21 Ocak gecesi yaşanan olayın üzerinden yaklaşık 2 ay gibi bir süre geçtikten sonra öldürülen çocuğun daha önce gözaltına alınıp serbest bırakılan halası H.T ve olayın görgü tanığı olduğu iddia edilen S.O. tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

Gözaltı işlemlerinin ardından bugün Savcılık tarafından Nöbetçi Hâkimliğe tutuklama talebi ile sevk edilen, çocuğun dayısı V.T de tutuklanarak cezaevine gönderildi. Böylece olayda tutuklu sayısı 3’e yükselmiş oldu.

Bu haber 647 kez okundu.
Çınar - 15:47 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.