23° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakır’dan DEVA Partisi İl Başkanlığına 50 başvuru

Diyarbakır - 17 Mayıs 2020 18:30 A A

Diyarbakır’da Ali Babacan’ın Partisi DEVA’nın kurucu İl Başkanlığı için aralarında eski AK Parti İl Başkanın da bulunduğu yaklaşık 50 kişi başvuru yaptı.

Diyarbakır’da Ali Babacan’ın Partisi DEVA’nın kurucu İl Başkanlığı için aralarında eski AK Parti İl Başkanın da bulunduğu yaklaşık 50 kişi başvuru yaptı. Genç ve geçmişi temiz siyasetçi arayan DEVA’nın kısa sürede İl başkanını ataması bekleniyor.

Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) Genel Başkan yardımcısı Mehmet Emin Ekmen, Medyascope özel yayınında Ferit Aslan’ın konuğu oldu.

Gündeme ilişkin konuşan Ekmen, “Teşkilatlanma çalışmalarımız sürüyor. İnternet üzerinden yaklaşık 70 bin gönüllü partideki çalışmalarda yer almak için başvuru yaptı. Bizi mutlu eden, başvuranların yüzde 50’si bugüne kadar hiçbir şekilde siyasete bulaşmayan kişiler olmasıdır. Bir de sadece AKP’den değil, bütün siyasi parti tabanlarından DEVA’ya büyük bir ilgi olduğunu görüyoruz” dedi.

Bu haber 1880 kez okundu.
Diyarbakır - 18:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.