28° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbakırlı çiftçilere yüzde 50 hibe çağrısı!

Diyarbakır - 1 Şubat 2021 12:49 A A

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı 14. Etabının Tanıtımı Konusunda İlçe Müdürleri ile toplantı yapıldı.

Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı Kapsamında yüzde 50 Hibe Destekli 14. Etap Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ve Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımları Projelerinin Tanıtım ve Yayımı ile ilgili olarak İlçe Müdürlerimizle toplantı düzenlendi.

Diyarbakır İl Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mustafa Ertan Atalar, Bakanlık Baş Müfettişi Fatih Köseoğlu, İl Müdür Yardımcısı Mehmet Şefik Türker, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürü Naide Erdoğmuş, Kırsal Kalkınma ve Örgütlenme Şube Müdürlüğünün KKYDP Birimi personeli ve 17 İlçe Müdürünün  katılımıyla düzenlenen toplantıda, Kırsal Kalkınma Yatırımlarının Desteklenmesi Programı 14.Etap Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımlar ve Kırsal Ekonomik Altyapı Yatırımları Tebliği, Uygulama Rehberi ve Satın Alma El Kitabının içerikleri hakkında İlçe Müdürlerine bilgi verildi. İlimizin öncelikli yatırım konuları, İlimizde daha fazla projenin uygulanması, daha fazla yatırım yapılması ve daha fazla istihdam sağlanması için bu yatırım konularına uygun ve uygulanabilir proje sunabilecek potansiyel yatırımcılara ulaşılması konusunda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

Bu haber 586 kez okundu.
Diyarbakır - 12:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.