19° Kapalı
  • EURO 7.32
  • DOLAR 6.77

Diyarbakırlı gençlerin ‘Sıfır Bir’ filmi izdihamı!

Diyarbakır - 15 Ocak 2020 16:05 A A

Yönetmenliğini Kadri Beran Taşkın’ın üstlendiği “Sıfır Bir” filminin ekibi, vizyona girdikten sonra Diyarbakır’da izleyicileriyle buluştu. Gala için Diyarbakır’daki bir AVM’ye gelen ‘Sıfır Bir’ film ekibi yoğun ilgi gördü. İzdihamın yaşandığı galada, film ekibi filmi Diyarbakırlı gençlerle izlediler.

Yönetmenliğini Kadri Beran Taşkın’ın üstlendiği “Sıfır Bir” filminin ekibi, vizyona girdikten sonraki ilk 4 günde 8 şehirde izleyicileriyle buluştu. Ekip, dizinin doğduğu ve ismini aldığı Adana’daki galanın ardından İskenderun, Mersin, Kahramanmaraş, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin ve Diyarbakır’da hayranlarıyla birlikte filmi izledi.

Yönetmen Taşkın ile başrol oyuncuları Savaş Satış, Onur Akbay, Burak Akyüz, Mehmet Elmas, Hakan Aydın ve Salih İnci, gösterim öncesi yaptıkları konuşmalarda, şiddete ve istismara tepki gösterdi.

“Sıfır Bir” filmi oyuncuları, İstanbul, Adapazarı, Kocaeli, Ankara, Eskişehir, Bursa, Trabzon, Samsun, İzmir, Antalya, Denizli ve Isparta’da da sinemaseverlerle birlikte yapımı izleyecek.

Bu haber 1889 kez okundu.
Diyarbakır - 16:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.