Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Diyarbekirspor’dan TFF’ye çağrı

Diyarbakır - 6 Temmuz 2020 16:25 A A

Diyarbekirspor, Türkiye Futbol Federasyonu’ndan vicdanlı ve adaletli kararlar almasını bekliyor.

TFF 3.Lig ekiplerinden Diyarbekirspor, liglerin tescili ile ilgili karar vermesi beklenen Türkiye Futbol Federasyonuna “hakkaniyetli karar verme ” çağrısında bulundu.

Kulüp Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Veysi Avşar, Play-off potasından sadece 1 puan uzakta olduklarına dikkat çekerek alınacak kararların kamuoyunun vicdanında rahatsızlık yaratmaması gerektiğini söyledi.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Takım olarak günde çift idmanla devam ettiklerini belirten Avşar, “Lig ikincisi ile üçüncüsünün puanları eşit ve ikinci maçı oynamamışlar. Aynı şekilde 5.s ıradaki takım ile 8. sıradaki takım arasında sadece 1 puan var. Biz de o potanın içindeyiz. Ligin tescili noktasında adil ve vicdanları rahatlatacak kararlar verilmeli” dedi.

“BU TUZAK BOZULMALI”

Futbol Federasyonuna açık çağrıda bulunduklarını ifade eden Avşar, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ligin kaderi kendi takımları düşme tehlikesi geçirdiği için liglerin iptalini isteyen iki üç kişinin inisiyatifinde olmamalı. Kimsenin bu işe yatırım yapan kulüpleri mağdur etmeye hakkı yok. Futbol Federasyonu doğru bir karar vererek bu tuzağı bozmalıdır.”

Bu haber 1035 kez okundu.
Diyarbakır - 16:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.