33° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Doç. Dr. Taşçıer’den Diyarbakır’a yeni Atanan Öğretmenlere Mesaj!

Diyarbakır - 14 Haziran 2020 20:20 A A

2019’da “Yılın en başarılı Milli Eğitim Müdürü ödülüne layık görülen Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, Diyarbakır’a yeni atanan öğretmenlere her türlü konuda yardımcı olacaklarını söyledi.

Yaptığı çalışmalarla sık sık gündeme gelen “Yılın Milli Eğitim Ödülüne” de layık görülen Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Feysel TAŞÇIER, Diyarbakır’a yeni atanan öğretmenlere her türlü konuda yardım edeceğini ifade ederek sosyal medya hesabından şöyle bir paylaşım yaptı:

“İlimize ilk atama ile gelecek olan sevgili öğretmenlerimiz, ev sahibinin üzerinde konuğun hakkı var. Sizi heyecanla bekliyoruz, tarih ve misafirperverliği ile meşhur şehrimizde sizlere her türlü desteği sunmaya hazırız…”

Doç. Dr. Taşçıer’in mesajı sonrası birçok kullanıcı kendisine teşekkür dileklerini iletti.

Bu haber 725 kez okundu.
Diyarbakır - 20:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.