21° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Ebeveynlerin büyük sorumsuzluğu!

Diyarbakır - 18 Mayıs 2020 20:27 A A

Koronavirüs salgınına rağmen çocuklar, Sur ilçesindeki Anzele Parkı’nda bulunan havuza akın ettiler. Çocukları ne 20 yaş altına gelen sokağa çıkma yasağı nede koronavirüs durduramadı.

Diyarbakır’da her yıl havaların ısınmaya başlamasını fırsat bilen çocuklar soluğu Sur ilçesindeki Anzele Parkı’nda alıyordu. Bu yıl koronavirüs salgınına rağmen çocuklar havaların ısınmasıyla Anzele’ye koştu. 20 yaş ve altına gelen sokağa çıkma yasağına rağmen sokağa çıkan çocuklar. Anzele’de tehlikeye rağmen yüzüyor. Virüsün hızlı bulaş riskine rağmen Anzele Parkı her zamanki gibi tıka basa doldu.

KORONAVİRÜS’Ü CİDDİYE ALMIYORLAR!

Sur ilçesi Melikahmet Kesmeli Sokak’ta bulunan tarihi Anzele havuzu, koronavirüs salgınına rağmen çocukların oyun ve yüzme alanına dönerken, bilinçsiz ailelerde çocuklarını izledi. Koronavirüsü ciddiye almayan aileler çocuklarını göz göre göre tehlikeye attı. Çevredeki duyarlı vatandaşların şikayeti üzerine parka gelen güvenlik güçleri çocukları dağıttıktan dakikalar sonra park yine tıka basa dolmaya devam ediyor.

Kaynak: Güneydoğu Güncel

Bu haber 384 kez okundu.
Diyarbakır - 20:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.