29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Efkan Ala: ‘Bölge parlayan yıldız olacak’

Diyarbakır - 30 Aralık 2020 21:59 A A

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı Eflan Ala, Güneydoğu’ya yatırım yapan tek hükümetin kendi hükümetleri olduğunu ifade ederek, ‘ Bundan sonra da her alanda hizmet ve yatırımlar devam edecek. Bölge parlayan bir yıldız haline gelecek’ dedi.

Volkan ESER

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti’nin çiçeği burnunda Genel Başkan Yardımcısı Eflan Ala, gazetemize özel ve çarpıcı açıklamalarda bulundu. Volkan Eser’e konuşan Ala, Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesine her alanda yatırım yapan tek hükümetin kendi hükümetleri olduğunu söyledi.

AK PARTİ HİZMET VE REFORMLAR PARTİSİDİR

AK Partinin hizmet ve reformlar partisi olduğunu kaydeden Ala, “AK Parti iş başına geldiği ilk gün sayın Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız dedi ki; ülkenin batısında ne varsa doğusunda da o olacak. Hükümetlerimiz bu doğrultuda Doğu ve Güneydoğu’da saymakla bitiremediğimiz her alanda büyük yatırımlar yaptı. Doğu’nun her alanda refah ve gelişim seviyesi kat ve kat yükseldi. Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda kültürel ve sosyal alanlarda hayal bile edilmeyenler gerçekleşti. İşte insana değer. İşte bölge ayrımcılığına son. Terör örgütlerinin bütün engel ve çemberlerine rağmen biz bu hizmetleri hayata geçirdik. Hepimizin malumu şuan bütün dünya olduğu gibi bizlerde pandemi ile amansız bir mücadele yürütüyoruz. Bu mücadelle sonunda kaldığımız yerden devam edeceğiz. Şuanda gerek merkezi gerekse de yerelde kayyumlar bölge şehirlerinde önemli ve takdire şayan hizmetler üretiyorlar. İnşallah bizimle bölge parlayan yıldız olacaktır. Başta Diyarbakır olmak üzere bölgedeki hemşerilerime selam ve şükranlarımı iletsinler. Unutmasınlar ki, biz onlara daime hizmet edeceğiz’ şeklinde konuştu.

Bu haber 1142 kez okundu.
Diyarbakır - 21:59 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.