28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Gençlerden Spor Şöleni Coşkusu

Diyarbakır - 29 Ekim 2020 16:40 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları çerçevesinde Spor Şöleni düzenledi.

Cumhuriyetimizin 97. yıl dönümü kutlamaları kapsamında Diyarbakır’da bir dizi etkinlik gerçekleştirildi. Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Gençlik ve Spor Daire Başkanlığı tarafından Kayapınar ilçesinde bulunan Yeşil Kuşak Parkında 7 – 18 yaş arası çocuklara yönelik “Haydi Gençler 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Spor Şöleninde Buluşuyoruz” adı altında yapılan etkinliğe çocuklar, gençler ve aileleri büyük ilgi gösterdi.

KORONAVİRÜS KURALLARI ÜST SEVİYEDE TUTULDU

Pandemi kurallarına azami şekilde dikkat edilen etkinlikte, çocuk ve gençler ateş ölçümünün ardından etkinlik alanına alındı. Etkinlik alanın dört bir yanına yerleştirilen dezenfektan üniteleri ile hijyen kurallarına dikkat edilip, katılımcılara maske dağıtımı yapıldı.

ÇOCUK VE GENÇLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Çocuk ve gençlerin gönüllerince eğlendiği etkinlikte, masa tenisi, ayak tenisi, voleybol, dart, langırt, eğlenceli atletizm oyunları ile kay kay, bisiklet ve paten gösterileri sergilendi. Etkinlikte keyifli dakikalar geçiren çocuk ve gençler, aynı zamanda takım çalışmasını, ortak aktiviteye katılmayı, sosyalleşmeyi ve bir süreliğine de olsa teknolojik cihazlardan uzak durmayı öğrendi. Etkinlik sonunda ise katılımcılara kek, meyve suyu ve su ikramında da bulunuldu.

Bu haber 796 kez okundu.
Diyarbakır - 16:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.