21° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

GÜNTİAD Başkanı Dalkıran’dan Kadir Gecesi mesajı

Diyarbakır - 8 Mayıs 2021 17:14 A A

Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İş adamları Derneği (GÜNTİAD) Başkanı ve İş insanı Mehmet Dalkıran, yayımladığı bir mesajında Kadir gecesini kutladı.

İş İnsanı Güneydoğu Tekstil Sanayi ve İş adamları Derneği (GÜNTİAD) Başkanı Mehmet Dalkıran Kadir gecesi için bir mesaj yayımladı.

Dalkıran mesajında, “En mübarek ayın en mübarek gecesinde tüm İslam aleminin dualarının kabul olmasını diliyorum. Bin aydan daha hayırlı olan bu gece Kuran-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gece olmasından dolayı kutsal bir öneme sahiptir. Böyle önemli zamanlarda küslüklerin bitmesini, savaşların ve katliamların durmasını, sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir dünya temenni ediyorum. Tüm manevi değerlerin ulvi seviyelere çıktığı bu zamanlarda aramızda ki dargınlıkların ve kırgınlıkların bitmesini, kardeşlik, birlik ve beraberlik ortamında birlikteliğimizi güçlendirmeliyiz. Üyemiz iş insanları ve sanayicilerimizin, Tüm İslam aleminin ve Aziz milletimizin Kadir gecesini en içten duygularımla kutlar mübarek olmasını dilerim” dedi.

Bu haber 362 kez okundu.
Diyarbakır - 17:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.