Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

KYK öğrencilerine ‘Kariyer Programı’

Diyarbakır - 20 Aralık 2018 14:12 A A

KYK Diyarbakır İlMüdürlüğü tarafından, KYK Yurtlarında barınan öğrencilerin serbest zamanlarını değerlendirmek, bireysel, sosyal, kültürel ve akademik gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla KYK Akademi çerçevesinde ‘Zoru Başaranlar’ sloganı adı altında kariyer sohbet programı düzenlendi.

SUR BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİ ÇİFTÇİ KONUŞMACI OLARAK KATILDI

Kayapınar Kültür ve Sanat Merkezi tiyatro salonundadüzenlenen ve konuşmacı olarak Sur Kaymakamı ve Sur Belediye Başkan VekiliAbdullah Çiftçi’nin yer aldığı programa KYK İl Müdürü Metin Yılmaz KYKDiyarbakır İl Müdürlüğü’ne bağlı Kız ve Erkek yurtlarında kalan öğrencilerkatıldı.

Gençlerle birlikte olmaktan mutlu olduğunun altını çizerek, Sur Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi, çocukluğunu, eğitim sürecini, hayatındaki başarıları ve zorlukları anlatarak, bugüne nasıl geldiğini örneklerle anlattı.

Çiftçi, programa katılan öğrencilere de okul ve mesleki çalışmalarından öneri ve nasihatlerde bulundu. Yoğun talep gören program sonrası KYK İl Müdürü Metin Yılmaz, günün anısına binaen Sur Belediye Başkan Vekili Abdullah Çiftçi’ye tablo taktim etti.

Bu haber 2063 kez okundu.
Diyarbakır - 14:12 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.