28° Açık
  • EURO 6.32
  • DOLAR 5.73

Meslekte 40 ve 25. yılını tamamlayan inşaat mühendislerine plaket

Diyarbakır - 23 Aralık 2017 15:09 A A

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Diyarbakır Şubesi’nin, İMO’nun 63. kuruluş yıldönümü vesilesiyle düzenlediği törende, meslekte 40 ve 25. yılını tamamlayan inşaat mühendislerine “Hizmet Belgesi” ve “Onur Belgesi” verildi.

İnşaat Mühendisleri Odası’nın (İMO) 63. kuruluş yıldönümü birçok kentte çeşitli etkinliklerle kutlanırken, İMO Diyarbakır Şubesi de bu vesileyle meslekte 40 ve 25. yılını tamamlayan inşaat mühendislerine plaket vermek üzere Liv SuitHotel’de tören düzenledi. Törene, İMO Diyarbakır Şube Başkanı Rojda Varhan, Yönetim Kurulu Üyeleri, eski İMO Şube Başkanları Zülküf Karatekin ve Tansel Önal ile meslekte uzun yıllar emek veren inşaat mühendisleri ve Dicle Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nde okuyan genç-İMO üyeleri katıldı.

Törende konuşan İMO Şube Başkanı Rojda Varhan, 19 Aralık’ın İnşaat Mühendisleri Odası’nın kuruluş yıldönümü olduğunu hatırlatarak, bu nedenle meslekte 25 ve 40. yılını dolduran üyelerine plaket vermek için tören düzenlediklerini söyledi. Varhan, “Bu tarihe atfen hem mesleğimize hem de odamıza verdiğiniz emekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Etkinliğimize katıldığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

PLAKETLER VERİLDİ

Konuşmanın ardından meslekte 25 ve 40. yılını dolduran inşaat mühendisleri tek tek sahneye davet edildi. İnşaat mühendislerine, İMO Şube Başkanı Rojda Varhan, eski İMO Şube Başkanları Zülküf Karatekin ve Tansel Önal, İMO Diyarbakır Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Ferhat Demir, Murat Demir ve Gülay Güler tarafından “Hizmet Belgesi” ve “Onur Belgesi” takdim edildi. “Hizmet ve Onur” belgelerini alan mühendisler, İMO Diyarbakır Şubesi’ne teşekkür etti. Törenin sonunda İMO yöneticileri ve üyeleri, müzik eşliğinde halay çekti.

Bu haber 261 kez okundu.
Diyarbakır - 15:09 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.