32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Milli Eğitim Müdürü Taşçıer, Bismil’i ziyaret etti

Bismil - 16 Ekim 2019 20:00 A A

Diyarbakır İl Milli Eğitim Müdürü Doç. Dr. Feysel Taşçıer, ilçe ziyaretleri kapsamında Bismil ilçesini ziyaret etti.

Doç. Dr. Feysel Taşçıer, ilk olarak 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Okul yönetimi tarafından karşılandıktan sonra, öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi. Ardından 10/A sınıfında Felsefe dersine girerek öğrencilere ders verdi.

İnşaatı devam 16 derslikli pansiyonlu kız meslek lisesinde okulun durumu ve yapım süreci hakkında İlçe Milli Eğitim Müdürü Cafer Gülseven’den bilgi alan Doç. Dr. Feysel Taşçıer, okulda incelemelerde bulundu.

Doç. Dr. Taşçıer, Bismil Kaymakamı Kerem Süleyman Yüksel’i makamında ziyaret etti. Ziyaretin ardından Kaymakamlık Toplantı Salonunda; ilçede görev yapan okul müdürleriyle bir araya gelerek, yürütülmekte olan projeler ve ilçenin eğitim çıtasının artırılması için bilgi alışverişinde bulundu.

Bu haber 1499 kez okundu.
Bismil - 20:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.