29° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Muhtar Saati uygulaması devam ediyor

Diyarbakır - 27 Kasım 2019 19:34 A A

Diyarbakır Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla başlatılan “Muhtar Saati” uygulaması devam ediyor.

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu’nun talimatıyla başlatılan ‘Muhtar Saati’ uygulaması Büyükşehir Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleşti. Toplantıya, Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan V. Hasan Basri Güzeloğlu, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Muhsin Eryılmaz, DİSKİ Genel Müdür V. Dr. Ahmet Naci Helvacı, Devlet Su İşleri 10. Bölge Müdürü Veysi Kanat, Karayolları 9. Bölge Müdürü Ökkeş Ceylan, Büyükşehir Belediyesi ve DİSKİ Genel Müdürlüğü daire başkanları, kamu kurum müdürleri ve muhtarlar katıldı.

Güzeloğlu, toplantıda Büyükşehir Belediyesi’nin yürüttüğü çalışmalarla ilgili muhtarları bilgilendirdi.  Muhtar Saati uygulaması ile mahallelerdeki sorunları daha doğru tespit etmeye başladıklarını ifade eden Güzeloğlu, hızla çözüm ürettiklerini aktardı. Toplantıya katılan muhtarlar ise mahallelerinde yaşanan sorunları ilettiler. Muhtarların ifade etikleri sorunların muhatabı olan Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı daire başkanları, konu hakkında muhtarları bilgilendirdi.

Bu haber 786 kez okundu.
Diyarbakır - 19:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.