13° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Peyaslı kadınlardan, Evlat nöbetindeki Annelere destek!

Bağlar - 18 Mart 2021 21:40 A A

Diyarbakır’ın Merkez Kayapınar İlçesi Peyas Mahallesi’nde oturan bir grup kadın, Çocukları PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde nöbet tutan anneleri ziyaret etti. Peyaslı kadınlar, her zaman annelerin yanında olduklarını dile getirdi.

Çocukları PKK mensupları tarafından dağa kaçırıldığı iddiasıyla HDP Diyarbakır İl Başkanlığı önünde devam eden evlat nöbeti eylemi 563. gününe girerken, annelere destek ziyaretleri aralıksız sürüyor.

Geçtiğimiz hafta Bağlar ilçesi Kaynartepe Mahallesinde oturan bir grup kadının ardından bu kez de Merkez Kayapınar ilçesine bağlı Peyas Mahallesindeki bir grup kadın anneleri ziyaret etti.

Yapılan destek ziyaretinde evlat nöbetindeki annelerin yaşadığı acıları yakından öğrenen kadınların oldukça üzgün oldukları gözlendi.

Peyaslı kadınlar, beraberinde getirdikleri ikramları anneler ile paylaşıp acılarına ortak olurken, her zaman yanlarında olduklarını dile getirdi.

Bu haber 450 kez okundu.
Bağlar - 21:40 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.