Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sanayi Sitesi’nin esnafı teşekkür etti

Bağlar - 20 Mayıs 2021 14:49 A A

Diyarbakır-Şanlıurfa yolu üzerinde bulunan Mega Sanayi Sitesi’nin iç yolları Bağlar Belediyesi tarafından yenilenerek 75 bin metrekarelik alanı kapsayan bölümde kilitli parke taşı çalışmasıyla güzel bir görünüme kavuşturuldu. 550 esnaf ve 6 bin çalışanın bulunduğu sitenin başkanı Ahmet Ebedinoğlu, ilk kez böyle bir hizmet gördüklerini ifade ederek, “Kentimizin önemli istihdam ve üretim merkezlerinden olan sitemize yapılan bu güzel hizmetten ötürü Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu’na teşekkür ediyoruz.” dedi.

550 esnaf ve yaklaşık 6 bin çalışanıyla Diyarbakır’ın önemli üretim ve istihdam bölgeleri arasında yer alan Mega Sanayi Sitesi’nin yıllardır yapılmayan yol ve çevre düzenlemesi sorunu Ak Partili Bağlar Belediyesi tarafından çözüme kavuşturuldu. Sitenin bulunduğu alan yapılan çalışmalarla güzel bir görüntüye kavuşturuldu.

Çalışmaları inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, esnafın talebi üzerine sanayi sitesinin iç yolları yenilenerek 75 bin metrekarelik alanda kilitli parke taşı döşemesi ve çevre düzenlemesi yapıldığının altını çizdi. Beyoğlu, “Esnafımızın mutlu ve huzurlu olduğunu gördük, daha da mutlu olduk. Esnafımıza hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

“İLK KEZ BU KADAR GÜZEL HİZMET YAPILDI”

Site esnafı yapılan çalışmalardan bir hayli memnun kalırken, Mega Sanayi Sitesi Başkanı Ahmet Ebedinoğlu yıllardır bekledikleri hizmetin bu dönemde yapıldığını söyledi. Ebedinoğlu, “Esnafımız bu konuda çok sıkıntı yaşıyordu. Durumu Bağlar Belediye Başkanımız Hüseyin Beyoğlu’na aktardık, Allah razı olsun hemen çalışma başlattı. Kentimizin önemli istihdam ve üretim merkezlerinden olan sitemize yapılan bu güzel hepimizi çok mutlu etti. Sitemiz çok güzel bir görüntüye kavuşuyor. Bundan sonra çok daha huzurlu şartlarda çalışmalarımızı yapacağız” dedi.

Bu haber 502 kez okundu.
Bağlar - 14:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.