36° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Talaytepe Mahallesinde bir kişi koronavirüsten öldü!

Diyarbakır - 9 Haziran 2020 10:36 A A

Diyarbakır’ın Kayapınar İlçesi’ne bağlı Talaytepe (Gurbelik) mahallesinde, bayram ziyaretine giden bir vatandaş koronadan hayatını kaybetti.

Diyarbakır Kayapınar ilçesine bağlı Talaytepe Mahallesinde (Gurbelik) sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen bayramlaşmaya giden aileden 70 yaşındaki bir vatandaş dün gece koronavirüsten hayatını kaybetti.

OLAYIN GEÇMİŞİ

Edinilen bilgilere göre olay şöyle gelişti. Kayapınar ilçesi’ndeki Talaytepe Mahallesi’nde, Sokağa çıkma kısıtlamasına rağmen bir aile bayramlaşmanın ilk gününde yakınlarının evine gitti. Ziyaret sonrası rahatsızlanıp hastaneye başvuran bir kişinin koronavirüs testi pozitif çıkıt. Filyasyon ekiplerinin yaptığı çalışmayla hastanın temas ettiği kişilere de test yapıldı. Toplam 10 kişide daha koronavirüs tespit edildi. 10 kişi pandemi hastanesi olan Gazi Yaşargil Eğitim Araştırma Hastanesine kaldırılarak tedaviye alındı.

Bu haber 1210 kez okundu.
Diyarbakır - 10:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.