Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yardımseverler, bisiklet için su satan çocukların hayallerini gerçekleştirdiler

Bağlar - 19 Haziran 2020 14:20 A A

Diyarbakır’da, bisiklet almak için su satarak para biriktiren 2 çocuğun hayalini, Çocuklar Üşümesin Platformu üyeleri gerçekleştirdi. Çocukların bisiklet sevinci gözlerinden okunurken görüntüler içleri ısıttı.

Çocuklar Üşümesin Platformu üyeleri, Diyarbakır’da, bisiklet almak için trafik ışıklarında su satan çocukların hayallerini gerçekleştirdi. Su sattıkları yere bırakılan bisikleti gören çocukların sevinçleri ise yüzlerinden okundu.

SU SATIP PARA BİRİKTİRİYORLARDI

Bağlar ilçesi Turgut Özal Bulvarı’ndaki trafik ışıklarında, 2 çocuğun, bisiklet alabilmek için sürücülere su satıp para biriktirdiğini öğrenen Çocuklar Üşümesin Platformu üyeleri harekete geçti. Platform üyeleri bir bisiklet alıp, bir gün sonra çocukların su sattığı bölgeye gitti. Üyeler, çocuklar gelmeden önce su sattıkları yere bisikleti bıraktı.

ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİLER

Ardından da platform üyeleri, bir alışveriş merkezinin terasına çıkarak çocukların gelmesini bekledi. Bir süre sonra gelen çocuklar, bisikleti görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Çocukların yanına giden üyeler, bisikleti kendilerine hediye ettiklerini söyledi. Çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken, üyeler bir bisiklet daha alıp çocuklara teslim etti.

Bu haber 464 kez okundu.
Bağlar - 14:20 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.