26° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Yörüklerden Başkan Beyoğlu’na Ziyaret

Bağlar - 18 Eylül 2019 19:32 A A

Başkan Beyoğlu da konuklarına Diyarbakır’ı simgeleyen fincan takımı hediye etti.

Çocuklarına kavuşmak için oturma eylemi başlatan annelere destek olmak ve çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere Diyarbakır’a gelen  Türkiye-Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği Genel Başkanı İrfan Tatlıoğlu ile beraberindeki birlik yönetim kurulu üyeleri,Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nu ziyaret etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda geçen ziyaret sırasında Türkiye-Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği Genel Başkanı İrfan Tatlıoğlu, Başkan Beyoğlu’na ,Kuva-yi milliye mücadelesinin kahramanlarının kullandığı kalpak, Yörük heybesi, Türk bayrağı  ve Kur’anı  Kerim hediye etti. Başkan Beyoğlu da konuklarına Diyarbakır’ı simgeleyen fincan takımı hediye etti.

BEYOĞLU, ANLAMLI ZİYARET NEDENİYLE TEŞEKKÜR ETTİ

Konuklarıyla yakından ilgilenen Başkan Beyoğlu,kendilerini peygamberler ve sahabeler kenti kadim Diyarbakır’da ağırlamaktan mutluluk duyduklarını dile getirerek ziyaret nedeniyle teşekkür etti. Türkiye-Türk Dünyası Yörük Türkmen Birliği Genel Başkanı İrfan Tatlıoğlu ise birlik ve beraberliğin,kardeşliğin simgesi olan Diyarbakır’ın önemine dikkat çekerek,”Doğu ve batı kültürü her zaman kardeştir. Bu kardeşliğimiz daima devam edecektir” ifadelerini kullandı. Tatlıoğlu, ayrıca göreve seçilmesi nedeniyle Başkan Beyoğlu’nu tebrik ederek görevinde başarılar diledi.

Bu haber 669 kez okundu.
Bağlar - 19:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.