13° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

15 Yıl Sonra Asfaltla Tanışan Sokak Güzel Görüntüsüyle Göz Kamaştırıyor

Bağlar - 18 Mart 2021 13:52 A A

Ak Partili Bağlar Belediyesi, Karacadağ eteklerinden çıkan bazalt taşını kendi asfalt plenti ve taş kırma eleme tesislerinde yol yapım malzemelerine dönüştürerek ortaya çıkardığı sıcak asfalt ile ilçenin uzun yıllar hizmet görmeyen cadde ve sokaklarını güzelleştirmeye devam ediyor.

İki günlük çalışma ile asfaltlanarak ulaşıma açılan Mevlana Halit Mahallesi 468.sokak yeni görüntüsüyle göz kamaştırıyor.

VATANDAŞLAR MEMNUNİYETLERİNİ AKTARDI

15 yıl sonra asfaltlandığı ifade edilen Mevlana Halit Mahallesi’ndeki  468.sokak asfaltlamadan sonraki kullanışlı görüntüsü ve göz kamaştıran tablosuyla çevrede yaşayan esnaf ve vatandaşların hem ilgisini çekiyor, hem takdirini kazanıyor.

Asfaltlama çalışmalarını inceleyen Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ile görüşen vatandaşlar, uzun yıllar sonra ilk kez böyle kapsamlı ve güzel bir hizmet gördüklerini dile getirerek ulaşımda yaşanan aksaklığı ortadan kaldıran çalışma için teşekkür dileklerini iletti.

BEYOĞLU, PERSONELİ TEBRİK ETTİ

İki günlük çalışma sonunda 500 metrelik alan sıcak asfalt ile döşenerek vatandaşların hizmetine sunuldu. Başkan Beyoğlu, vatandaşları memnun eden çalışma ve hizmet için harcadıkları emeklerden dolayı Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerine teşekkür ederek bölgeden ayrıldı.

Bu haber 397 kez okundu.
Bağlar - 13:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.