Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Aday adayı Taş, coşkuyla karşılandı

Diyarbakır - 9 Aralık 2018 14:00 A A

31 Mart 2019tarihinde yapılacak Yerel seçimlerde Ergani ilçesinden Belediye Başkan adayadaylığı başvurusu yapan Kenan Taş, ilçe merkezi ve köylerinde ziyaretlerine sürdürüyor. Taş, gittiği her köyde ve mahallede sevgi seli ile karşılaşıyor. 

Ergani ilçesinde AK Parti’den belediye başkanlığı için adayadayı olan Kenan Taş, ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. İlçenin köklüailelerinden olan Kenan Taş, Ergani ve köylerine yaptığı ziyaretlerde sevgiseli arasında karşılanıyor.

“ERGANİ’YE HİZMET ETMEK BOYNUMUZUN BORCUDUR”

Kenan Taş, ziyaretler sırasında kendisine olan ilgiden hayli memnun kaldığını ifade ederek, “Yaptığım ziyaretler beni her zamanki gibi bugün de çok mutlu etti. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinledik. İnşallah elimizden gelen tüm imkanları seferber edeceğiz. Bize olanak verilir ve belediye başkan adayı olursak bütün zamanımızı Ergani ve köylerinde geçirip halkın sorunlarını öğrenerek öncelikli olarak bu sorunları çözeceğiz. İlçemize ve gençliğimize hizmet etmek boynumuzun borcudur” dedi.

“TAŞ’I DESTEKLEYECEĞİZ”

Ziyaretlerde esnaflar ise, Kenan Taş’ın Ergani için önemlibir değer olduğunu ve aday olması durumunda destekleyeceklerini belirterek, “Adayadaylığına çok sevindim. Allah hakkında hayırlısını nasip etsin. Bizler içinönemli değerdir. Halkını seven, dürüst, mazisi temiz değerli bir kardeşimizdir.Kibirli değil paylaşımcıdır, dürüst bir kişiliğe sahiptir. İsteriz ki Ergani ilçemizeböylesi birikimli, kültürlü, halkını seven, oturaklı bir kardeşimizin gelsin.Bu bizleri çok mutlu eder. İlçeden tutun da köylerine kadar anlatılmayacakkadar seveni var. Bütün partilerin seçmenlerinin oyunu alır. İlçemize hizmetin en güzelini getireceğine inancım tamdır. Aday olursa seve seve kendisiiçin çalışırız” dedi.

“BİZİ DİNLEYECEK BİR ADAY LAZIM”

Esnaflar, şöyle dediler: “Bize bizi dinleyecek başkan adayı lazım. Söz verip de bizi kandıranlardan bıktık artık. Taş’ın adaylığını sevinçle karşıladık. Bize liyakatlı, çalışkan, dürüst, hizmet edecek başkan lazım. Bu özellikler de Kenan Taş kardeşimizde var. Güvenimiz sonsuzdur. Sahip çıkacağız inşallah”

Bu haber 1681 kez okundu.
Diyarbakır - 14:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.