37° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

AK Parti Çüngüş İlçe Başkanlığına Arslanca atandı

Çüngüş - 27 Temmuz 2020 14:29 A A

Geçen dönem AK Parti Çüngüş Belediye Başkanlığını yapan Zübeyr Arslanca, AK Parti Çüngüş İlçe Başkanlığına atandı. Arslanca’nın göreve gelmesi partililer tarafından büyük bir memnuniyetle karşılandı.

AK Parti Genel Merkezi tarafından ataması yapılan Zübeyir Arslanca mazbatasını alarak çalışmalara başladı. Göreve başlar başlamaz parti teşkilatını toplayan Arslanca, ilçedeki sorunları çözmek için gerekli her türlü çalışmayı yapacaklarını söyledi.

Arslanca, şöyle dedi:

“Beni bu göreve layık gören ilçe merkezindeki dava arkadaşlarım, il teşkilatı, milletvekilleri ve genel merkeze teşekkür ederim. Davam için elimden geleni yapacağımdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. İlçemizdeki sorunların çözümü için tüm imkânlarımızı seferber edip, Çüngüş’e layık olmaya çalışacağım”

Kaynak: İHA

Bu haber 636 kez okundu.
Çüngüş - 14:29 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.