Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bağlar’da asfalt sezonuna devam

Bağlar - 9 Kasım 2021 19:04 A A

Diyarbakır’da mevsim normallerinin dışında seyreden sıcak hava koşulları Bağlar Belediyesi’nin asfalt sezonunu uzamasına neden oldu. 5 Nisan Mahallesi’nde 865.sokağı sıcak asfaltlama ile ulaşıma elverişli hale getiren Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Bağcılar Mahallesi’nde de 1216.sokakta asfalt serimine başladı.

AK Partili Bağlar Belediyesi, hava şartlarının mevsim normallerinin aksine elverişli olmasını fırsat bilerek geçtiğimiz yıllarda bu dönemde sona eren asfalt sezonunu uzattı. 5 Nisan Mahallesi’nde 865.sokakta gerçekleştirilen çalışmalar tamamlanarak sokak trafiğe açıldı. Bağcılar Mahallesi’nde ise Buğday Pazarı’na giden güzergah olan 1216.sokağın asfaltlanmasına başlandı.

“MİLLETİMİZİN TALEBİ BİZİM İÇİN EMİRDİR “

Vatandaşların hizmet talebini kayıtsız ve şartsız olarak yerine getirdiklerini anlatan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, “Hava şartları elverişli oldukça bu hizmeti sonuna kadar sürdürmeye kararlıyız. Bizim için milletimizin talebi emirdir ” ifadelerine yer verdi.

KENDİ ÜRETİMİ OLAN ASFALTLA HİZMET AYRICALIĞI

2021 yılı içerisinde Nisan-Ekim ayları arasındaki 7 ayda ilçe merkezinde 7 bin 500 ton sıcak asfaltlama yapan Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 5 bin 158 ton da alt temel asfalt malzemesi serimi yaparak cadde ve sokakları yeniledi.

Bu haber 313 kez okundu.
Bağlar - 19:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.