Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Beyoğlu, Körhat Mahallesi’nde

Bağlar - 12 Ekim 2021 11:51 A A

Körhat Mahallesi’nde  esnaf ziyaretinde bulunup vatandaşların evlerine misafir olan AK Partili Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu,ilçede gerçekleştirdikleri en büyük değişimin ,hizmeti gönül belediyeciliği ile taçlandırarak halkın kalbine girmek olduğunu söyledi. Beyoğlu ,”Ne kadar hizmet yaparsanız yapın gönüllere dokunmadıktan sonra hikayenin ruhu  eksik kalıyor. Hamd olsun Bağlar’da ikisini de uygulamayı başardık.” diye konuştu.

Mahalle buluşmalarını sürdüren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ilçenin eski yerleşim yerleri arasında yer alan Körhat Mahallesi’nde sırasıyla esnaflar ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Sorunların tespiti için esnafların görüşlerini alan Beyoğlu, iletilen talepleri en kısa zamanda yerine getireceklerinin sözünü verdi.

Eşi Dürdane Beyoğlu ile birlikte bir kadın vatandaş tarafından işletilen bakkala giren Başkan Beyoğlu, çocuklara yiyecek ikramında bulunduktan sonra  aralarında hasta ve yaşlıların da bulunduğu bazı evlerin kapısını çalarak kendisini davet eden vatandaşlara misafir oldu.

“SOSYAL DOKUNUŞLARLA MİLLETİMİZİN KALBİNİ VE DUALARINI KAZANIYORUZ”

Belediyelerin esas görevinin vatandaşlara hiç bir ayrım gözetmeden hizmet etmek olduğunu kaydeden Başkan Beyoğlu, sosyal ve gönül zenginliği ile taçlandırılmaması halinde hizmetlerin eksik kalacağını söyledi.

Vatandaşın kalbine dokunacak hareketlerde bulunmalarının Bağlar’da değişim ve dönüşüm meydana getirdiğini kaydeden Beyoğlu, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın defaatle vurguladığı üzere vatandaşın gönlünü kazanmayı başarmadıktan yapılan hizmetler bir yönüyle eksik kalır. Hikayenin esas ruhunu, hizmeti sosyal ve gönül belediyeciliği ile taçlandırmak oluşturur.

Bağlar’da bizim yaptığımız ve başardığımız olay tam da budur. Allah’a hamd olsun hem hizmet ediyoruz, hem sosyal dokunuşlarla gönüllere girerek milletimizin dualarına mazhar oluyoruz.” şeklinde konuştu.

Bu haber 135 kez okundu.
Bağlar - 11:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.