24° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Bin TL destek ödemeleri evlerde verilecek

Bağlar - 3 Nisan 2020 11:23 A A

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından koronavirüsle mücadele için vatandaşlara verilen bin TL destek için artık PTT önlerinde beklenmeyecek.

Diyarbakır Valiliği’nden yapılan açıklamada, ihtiyaç sahibi vatandaşlara verilen bin TL desteğin evlere teslim edileceği belirtildi.

Diyarbakır Valiliği’nden yapılan açıklamada, “Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’mızın ilimizdeki ihtiyaç sahibi ailelere Sosyal Destek kapsamında 1000’er TL tutarındaki ödemeleri yanından itibaren vatandaşlarımızın evlerine doğrudan teslim edilecektir. Vatandaşlarımızın PTT şubelerine gitmeden evlerinde beklemeleri gerekmektedir. Ulusal olarak mücadele ettiğimiz bu zor ve sıkıntılı günlerde vatandaşlarımızın yapılan uyarılan ve alınan tedbirleri dikkate almaları, hem kendileri, hem aileleri hem de toplum sağlığı açısından evde kalmaları önem arz etmektedir. Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur” denildi.

Bu haber 656 kez okundu.
Bağlar - 11:23 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.