28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çermik Yeni Devlet Hastanesi için geri sayım!

Çermik - 10 Ağustos 2020 14:27 A A

Diyarbakır İl Sağlık Müdürlüğünden gelen ekip, Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu ile birlikte hastane yerinde incelemelerde bulundu.

Çermik ilçesinde yeni yapılacak devlet hastanesi için geri sayım devam ediyor. Yüklenici firmaya yer tesliminin yapılmasının ardından, Sağlık Bakanlığı’nın kararına istinaden İl Sağlık Müdürlüğü’nden gelen ekipler, yeni hastane arazisinde incelemelerde bulundu. Alandaki elektrik direklerinin kaldırılmasıyla eksikliğin giderileceği belirtildi.

Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, ilgili kuruma irtibata geçilerek elektrik direklerinin kaldırılacağını belirterek, “Biz vatandaşlarımıza ne söz verdiysek onu yerine getiriyoruz. Hastane için büyük çaba harcadık ve sonucunu aldık, çok mutluyuz” şeklinde konuştu.

Bu haber 628 kez okundu.
Çermik - 14:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.