Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Çüngüş’te Öğretmenler günü kutlandı

Çüngüş - 24 Kasım 2021 16:18 A A

Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, Çüngüş Kaymakamı Tuncay Kaldırım ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle Çüngüş Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı. Kaymakam Kaldırım ile birlikte okulda görev yapan öğretmenlere karanfil veren Başkan Akmeşe, Nice 24 Kasımlar dileğinde bulundu. Bu arada, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Çüngüş İlçe Milli Eğitim Müdürü ve beraberindeki öğretmenlerden oluşan bir heyet Çüngüş Kaymakamı Tuncay Kaldırım’ı ziyaret etti.

Diyarbakır’ın Çüngüş İlçe Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İlçe Kaymakamı Tuncay Kaldırım ile birlikte İlçedeki Çok Programlı Anadolu Lisesi’ni ziyaret etti. Buradaki öğrenciler tarafından çiçeklerle karşılanan Başkan Akmeşe ve Kaymakam Kaldırım, okulda görev yapan öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.  

Tüm Öğretmenlerin Öğretmenler Günü’nü tebrik eden Başkan Akmeşe, “Eğitim sistemi ve öğretmenlerimiz ne kadar başarılı olursa bu ülke çok daha farklı çok daha güzel yerlere gelecektir. Biz de Melikgazi Belediyesi olarak Milli Eğitim Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi ile ve diğer üniversitelerimizle el ele kol kola güzel bir hizmet vermeye çalışıyoruz. Ülkemizin çok daha iyi noktalara gelmesi öğretmenlerimiz sayesinde olacak. Ülkemize faydalı olacak öğrenciler liyakatli ve donanımlı öğretmenlerimizin yetiştirdiği öğrencilerimizle olacak. Eğitimde verilen hizmetin en büyük destekçisi öğretmenlerimize de ben bu vesileyle teşekkür ediyorum. Nice 24 Kasımlar’da bir arada olmayı diliyorum” şeklinde konuştu.

ÖĞRETMENLERDEN KAYMAKAM KALDIRIM’A ZİYARET

Bu arada, 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle Çüngüş İlçe Milli Eğitim Müdürü ve beraberindeki öğretmenlerden oluşan bir heyet Çüngüş Kaymakamı Tuncay Kaldırım’ı ziyaret etti.

Öğretmenlerin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Kaldırım, “Öğretmenlerimizin kaffesinin bu müstesna günü kutlar, hepsine meslek hayatında âl-i muvaffakiyetler dilerim” diye konuştu.

Bu haber 167 kez okundu.
Çüngüş - 16:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.