Parçalı az bulutlu
  • EURO 6.56
  • DOLAR 6.06

DTSO Başkanı Kaya: Yol haritası çıkaracağız

Diyarbakır - 10 Eylül 2019 18:48 A A

Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya gelerek, istişare toplantısı yapan Diyarbakır Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, sanayi esnafının yaşamış olduğu yol sorunu çözüme kavuşturduklarını vurgulayarak, “Sizlerin yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmak için Meslek Komitemiz ile birlikte bir yol haritası çıkaracağız” dedi

Diyarbakır Ticaret ve Sanayi odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya, 3. Sanayi Sitesi esnaflarıyla bir araya gelerek, istişare toplantısı yaptı.  3. Sanayi Sitesi İdare binasında düzenlenen istişare toplantısına DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kaya ve beraberindeki heyet, 3’ncü Sanayi Sitesi Başkanı Ekrem Kalkan ve Sanayi Sitesi esnafları katıldı. Burada konuşan Kaya,  Sanayi Sitesi esnaflarının yaşadığı sorunları yerinde tespit etmek ve ortak çözüm bulmak için bugün bir araya geldiklerini dile getirdi.

“YOL SORUNUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURDUK”

Sanayi Sitesi ile ilgili yaptıkları çalışmalara değinen Kaya, “Sanayi Sitesi anayol girişinde yaşanan sorunlara ilişkin Karayolları Bölge Müdürlüğü ile yaptığımız görüşmelerin ardından yol sorununu çözüme kavuşturduk. Bizim amacımız kentimizin özellikle sanayi ile ilgili bu tür altyapılarının en az sorun teşkil edecek şekilde düzeltilmesidir. Bugün esnaflarımız dinleyeceğiz sizlerin yaşadığı sorunları çözüme kavuşturmak için Meslek Komitemiz ile birlikte bir yol haritası çıkaracağız” dedi.

“SORUNLARIN ÇÖZÜLECEĞİNE İNANIYORUZ” 3. Sanayi Sitesi Başkanı Kalkan, “Anayol girişinde yaşadığımız sorunları çözdüğü için Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odasına teşekkür ediyorum ve Oda ile birlikte Sanayi Sitesinin diğer sorunlarının da çözüleceğine inanıyorum” diye konuştu. Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı toplantı sonrasında Sanayi Sitesi esnaflarının Belediye, Emniyet vb kurumlar ile çözülmesi gereken hususlar konusuyla ilgili girişimlerin başlatılması kararı alındı. 

Bu haber 555 kez okundu.
Diyarbakır - 18:48 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.