31° Parçalı bulutlu
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Engellilerin sorunları masaya yatırıldı

Diyarbakır - 3 Nisan 2021 18:32 A A

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, engelli vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek için engelli dernekleriyle istişare toplantısı düzenledi.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü, engelli dernek temsilcileriyle biraraya geldi.

Sezai Karakoç Kültür ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen toplantıda, sorunlar ve çözümleri hakkında bilgi alışverişinde bulunuldu. Belediyenin engelli derneklerinin ortak bir amaçla çalışmaları, karar alma ve uygulama süreçlerinin her alanda etkin bir şekilde teşvik edilmesi, belediye hizmetletlerine erişimlerinin kolaylaştırılması ile yerel yönetim faaliyetlerine etkin katılımının sağlanması konuları istişare edildi.

Sivil Toplum Kuruluşları Şube Müdürlüğü, engelli vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek amacıyla belirli periyotlarla dernek temsilcileriyle bir araya gelmeye devam edecek.

Bu haber 409 kez okundu.
Diyarbakır - 18:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.