15° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Eski Bakan Eker, Ergani, Dicle, Çermik, Çüngüş ve Eğil’i ziyaret etti

Çermik - 26 Şubat 2021 09:58 A A

Gıda, Tarım Eski Bakanı ve AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, Diyarbakır’ın Ergani, Dicle, Çermik, Çüngüş ve Eğil İlçelerini ziyaret ederek, partililerle bir araya geldi.

AK Parti Diyarbakır Milletvekili Mehdi Eker, beraberinde milletvekili Ebubekir Bal ve AK Parti’nin yeni İl Başkanı Muhammed Şerif Aydın, yeni yönetim ve eski İl Başkanı Serdar Budak ile birlikte ilçelere çıkarma yaptı. Bakan Eker ve beraberindeki heyet önce Eğil İlçesi’ne gitti. Partililer tarafından karşılanan Eker daha sonra AK Parti Eğil İlçe binasına giderek partililerle sohbet eti.

Eker ve beraberindeki heyet daha sonra Dicle İlçesi’ne geçti. Buradaki partililerle de bir süre sohbet eden Eker daha sonra İlçe binasına geçti, heyet ardından Ergani’ye gitti.

Ergani ziyaretinin ardından Eker ve beraberindekiler, Çermik ve Çüngüş İlçe teşkilatlarını ziyaret ederek, programlarını sonlandırdı.

İLÇELERİMİZİ GÜZEL YARINLARA TAŞIYACAĞIZ

Ziyaretlere ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yapan Eker, “Birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşliğimizin daim olduğu bu kutlu yolda birlikte yürüdüğüm teşkilat mensubu arkadaşlarımla bir araya geldik. İlçe teşkilatımızı ziyaret edip partililerimizle hasret giderdik.  AK Kadrolarımızla gece gündüz çalışarak İlçelerimizi güzel yarınlara hep birlikte taşıyacağız. Demokrasi şölenimizi coşkuyla gerçekleştirdiğimiz il kongremizin ardımdan durmak yok yola devam diyerek hedeflerimize kararlılıkla yürüyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bu haber 398 kez okundu.
Çermik - 09:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.