27° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Evi yanan aileye moral ve destek hamlesi

Bağlar - 11 Nisan 2021 13:44 A A

Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, 5 Nisan Mahallesi’nde yangın meydana geldiği bilgisini aldığı evi olayın hemen ardından ziyaret ederek aileye moral verdi, evin tadilatı için gerekli desteği sağlayacaklarını söyledi. Beyoğlu, “Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını ileterek desteğimizi ifade ettik ” diyerek ailenin üzüntüsünü hafifletti.

Bağlar 5 Nisan Mahallesi’nde henüz kesinleşmeyen nedenlerle meydana gelen yangın bir ailenin yaşadığı evi harabeye çevirdi. Tuncay ailesine ait evde yaşanan olay sonrasında ev büyük hasar görürken, eşyalar kullanılamaz hale geldi. Olayı öğrenir öğrenmez evi ziyaret eden Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, ev sahibi Tuncay ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunarak üzüntülerini paylaştı.

“ONARIM İÇİN KATKI SUNACAĞIZ “

Beyoğlu,”Hamd olsun  vatandaşlarımıza  zarar gelmedi. Evin durumu kötü, ciddi bir hasar var. Cumhurbaşkanımızın selamlarını iletip evin bakım ve onarımı noktasında imkanlar dahilinde gereken desteği sağlayacağımızı ifade ettik. Herkesin başına gelebilecek üzücü bir durum. Ailemiz bu durumu inşallah atlatacaktır.” dedi.

Yaşanan olay nedeniyle büyük bir üzüntü ve şok yaşadıklarını dile getiren ev sahibi Melek Tuncay, bu zor durumda yanlarında olan Başkan Beyoğlu’na teşekkür etti.

Bu haber 328 kez okundu.
Bağlar - 13:44 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.