32° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Sanat Sokağı yeni tasarımıyla hazır

Diyarbakır - 29 Temmuz 2021 14:34 A A

Diyarbakır Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden yapılanan Sanat Sokağı’nın açılışını yapacak.

Büyükşehir Belediyesi, kentin simgelerinden biri olan Yenişehir semtindeki Sanat Sokağı’nı, kent halkının güzel vakit geçirebilmesi, kültürel ve sanatsal etkinliklerin tadını çıkarabilmesi için yeniden tasarladı.

31 Ağustos Pazar günü Vali Karaloğlu, tarafından düzenlenecek olan Sanat Sokağı’nın açılış töreni, Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından da 15.00-24.00 saatleri arasında sokakta eğlence programları düzenleyecek. 

Saat 15.00’te “Dünden Bugüne Diyarbakır’da” sergisi ile başlayan program, bando ve şarkı performansları ile devam ediyor.  

Saat 19:20’de Kürtçe şarkılarla karşılanacak olan seyirciyi Songül Yılmaz, Ali Aktaş ve Senem Bukulmez takip edecek.

Program Zahit Altıntaş’ın vereceği konserle sona erecek.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı, yaz döneminde yenilenen Sanat Sokağı’nda çeşitli kültürel programlar düzenleyecek.

Bu haber 777 kez okundu.
Diyarbakır - 14:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.