28° Açık
  • EURO
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 129
  • DOLAR
    Warning: number_format() expects parameter 1 to be double, string given in /home2/gazete/domains/diyarbakirgazete.com/public_html/wp-content/themes/wphaber/header.php on line 133

Başkan Karamehmetoğlu, esnaf ziyaretlerini sürdürüyor

Çermik - 8 Şubat 2021 11:04 A A

Çermik Belediye Başkanı Şehmus Karamehmetoğlu, her Cuma günleri geleneksel hale getirdiği esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Mümkün olduğunca esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Başkan Karamehmetoğlu ilçedeki esnafları ziyaret etti.

HER CUMA ESNAF ZİYARETLERİ

İş yerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen Başkan Karamehmetoğlu hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri tek elden dinledi. Esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Karmehmetoğlu, Çermik ilçesinin gelişmesinde vatandaşlarla beraber esnafın çok önemli rol oynadığını belirterek “Yaptığımız projelerle Allah’ın izni ile bu yaz mevsiminde Çermik’te büyük bir değişimi ve dönüşümü gerçekleştiriyoruz” dedi.

“ESNAFLARIMIZ İLÇEMİZİN YATIRIMCILARIDIR”

Kasabından manavına, berberinden, lokantasına, nalbureyiciden tatlıcısına kadar bütün esnafa uğramayı ihmal etmeyen Karamehmetoğlu, esnafın hal ve hatırını sorarak pandemi sürecinde işleri hakkında bilgi aldı. Başkan Karamehmetoğlu, “Esnaflarımızın isteklerini, sorunlarını dinledik. Pandemi nedeni ile çoğu esnaflarımız zor günler geçiriyor. Ama ümit ediyorum ki en kısa zamanda eski günlerimize döneceğiz. Esnafımız ilçemizin yatırımcısıdır. İlçemizin gelişmesi adına çok etkin rol oynar. Yaptığımız ve yapmak istediğimiz hizmetleri esnafımızın vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz. Daha modern ve yaşanabilir bir ilçede yaşamak adına ortak akıl anlayışıyla hareket ederek, hizmetin en iyisine layık olan ilçemize hep birlikte katkı sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Bu haber 401 kez okundu.
Çermik - 11:04 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.